BAKANLIK EĞİTİM KURLUNUN 10. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  Bakanlık Eğitim Kurulunun 10. Toplantısı Bakan Yardımcımız ve Kurul Başkanı Prof. Dr. Sn. Halis Yunus Ersöz başkanlığında yapıldı.

  Haberi Oku

  Siber Güvenlik Kampıyla Gençler Geleceğe Hazırlanıyor

  21. yüzyıl toplumunda siber güvenlik bilincine sahip bireylerin sayısını arttırmak ve aynı zamanda siber güvenlik ve yazılım geliştirme alanında kariyer yapmayı hedefleyen bireyler için düzenlenen Siber Güvenlik Kampı, İstanbul’da düzenleniyor.

  Haberi Oku

  BİZ BİR TAKIMIZ PROJESİ 2023 BAŞLADI

  Biz Bir Takımız projesi 2023 faaliyetleri Antalya ilinde eğitici eğitimi ile başladı

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI PERSONELİ HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

  Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü, Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından planlanan ve Türkiye’nin 81 ilinden 700 personeli bir araya getiren hizmet içi eğitim programı Antalya’da düzenleniyor.

  Haberi Oku

  BİGG SPOR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

  Teknoloji ve sporu bir araya getiren Bireysel Genç Girişimci (BİGG) Spor Ödülleri, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katıldığı törenle Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) sahiplerini buldu.

  Haberi Oku

  BİZ BİR TAKIMIZ PROJESİ GÖNÜLLÜ EĞİTİCİ BAŞVURU SONUÇLARI BELLİ OLDU

  Biz Bir Takımız Projesi kapsamında 14 ilde gönüllü eğiticilik için yapılan başvuru sonuçları belli oldu.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ - ANTRENÖR BAŞVURULARI BAŞLADI

  Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve BTK İşbirliğinde ‘Siber Güvenlik Kampı’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile BTK Akademi işbirliğinde, 21.yüzyıl toplumunda siber güvenlik bilincine sahip bireylerin sayısını arttırmak, bu konuda farkındalığı arttırmak ve aynı zamanda siber güvenlik ve yazılım geliştirme alanında kariyer yapmayı hedefleyen bireyler için Siber Güvenlik Kampı açılacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN SÜRPRİZ

  Bakanımız Dünya Engelliler Günü'nde para masa tenisçilerimize sürpriz yaptı.

  Haberi Oku

  DÜNYA GÖNÜLLÜLÜK GÜNÜ'NÜ KUTLADIK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU Dünya Gönüllüler Günü Programında Gençlerle Buluştu

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile YÖK Arasında İş Birliği Protokolü

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile YÖK arasında gençlere yönelik faaliyetlere ve genç ofislerine dair iş birliği protokolü imzalandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, spor bilimleri fakültelerinde toplamda 8 dönem eğitim gören öğrencilerin 6 dönem üniversitelerde, 2 dönem de bakanlıkta uygulama ve staj eğitimi yapacaklarını açıkladı.

  Haberi Oku

  GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK GALA GECESİ PROGRAMI

  Gönüller Yapmaya Geldik gala gecesi programı Bakanımız sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun teşrifleriyle gerçekleştirildi

  Haberi Oku

  Türkiye-Kazakistan Gençlik Köprüsü Projesi

  Türkiye-Kazakistan Gençlik Köprüsü Projesi kapsamında, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri için Kazakistan Cumhuriyeti’nden ülkemize gelen gençlere ülkemizin hem tarihi ve kültürel değerleri tanıtıldı, hem de Bakanlık ziyaretleriyle iki ülke arasında işbirliği fırsatları konuşuldu.

  Haberi Oku

  Biz Bir Takımız Projesi Kapanış ve Değerlendirme Çalıştayı Başladı

  Biz Bir Takımız Projesi kapsamında 2022 yılı içerisinde yürütülen iş ve işlemlerin değerlendirilmesi ve bir sonraki dönem için gerekli planlamaların yapılması amacıyla proje paydaşları tarafından düzenlenen Biz Bir Takımız Projesi Kapanış ve Değerlendirme Çalıştayı başladı.

  Haberi Oku

  Malazgirt Zaferi'nin 951. Yıl Dönümü

  Muş'taki Malazgirt Zaferi'nin 951. yıl dönümü kutlamaları gerçekleştirildi. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN programa katılarak "Malazgirt'i asla unutmayacağız, unutturmayacağız" mesajı verdi. Kutlamalar kapsamında etkinliklere ziyaretçiler ve gençler katılım sağladı.

  Haberi Oku

  TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI GÖNÜLLÜLÜK EĞİTİMİ BAŞLADI

  Sekiz ülkeden genç gönüllülerin katılımıyla gerçekleştirilen Türk Devletleri Teşkilatı Gönüllülük Eğitim Programı başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER