GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ‘GÖNÜLLÜLÜK’ SEFERBERLİĞİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, ‘gönüllülük’ kavramının toplumun her kesiminde benimsenmesi ve yayılması amacıyla birçok projeye ve faaliyete imza atıyor. Bakan Kasapoğlu’nun gönüllülük faaliyetlerini öne çıkarma adına başlattığı çalışmalara, binlerce genç katılım sağlıyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ‘’3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’’ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI (2020 – I GENEL ÇAĞRI) SONUÇLARI AÇIKLANDI

  Her adımda gençlerimizle el ele, omuz omuzayız. Rekor düzeyde başvuru alan 2020 Proje Desteği çağrımızın sonuçları belli oldu. Ne demiştik "Fikir sizden, destek bizden."

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, AVRUPA ŞAMPİYONU CİMNASTİKÇİLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda bir ilki gerçekleştirerek altın madalya kazanan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı'nı kabulünde, "Türk sporunun, gençliğinin ve kadınının gücünü en mükemmel şekilde gösterdiniz. Bizleri, ailelerinizi ve bu aziz milleti büyük bir sevince boğdunuz" diye konuştu.

  Haberi Oku

  "KADINLARIN ÖNCÜLÜĞÜNDE SPOR POLİTİKALARI ÇOK DAHA BAŞARILI OLUYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kadınların öncülüğünde spor politikalarının çok daha başarılı olduğunu belirterek, "Kadınlarımız, inanıyoruz ki sporun tabana yayılması, spor kültürünün güçlendirilmesi noktasında öncü olacaklar" dedi.

  Haberi Oku

  YENİ SAYIMIZ ÇIKTI

  Birbirinden farklı konularıyla elinizden düşüremeyeceğiniz yeni sayımız tüm Gençlik Merkezlerinde

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  DERGİLERİMİZ TÜM GENÇLİK MERKEZLERİNDE

  Her bir sayıda önemli gün ve haftalar teması etrafında hazırlanan dergilerimizin yeni sayısı tüm gençlik merkezlerinde

  Haberi Oku

  ARADIĞINIZ DESTEK BULUNDU!

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerimiz için daha iyi hayat şartları ve yeni fırsatlar sağlamak, gençlerimizin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamak, hayatın her alanına etkin katılımlarını artırmak amaçları doğrultusunda yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı çerçevesinde proje çağrısına çıkılmıştır.

  Haberi Oku

  EvdeKal KAMPANYASINA DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

  Türkiye’de Kovid-19 salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla başlayan “Evde Kal” kampanyasına Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak destek vermeye devam ediyoruz.

  Haberi Oku

  GENÇLİK DERGİSİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Dergisi yayın hayatına başladı. Ramazan Bayramı ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özel yayınlarımız Gençlik Merkezlerimizde.

  Haberi Oku

  '1 USTA 10 ÇIRAK' PROJESİ BAŞLADI

  Gençlik Spor Bakanlığı, Eğitim Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından '1 Usta 10 Çırak' projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında gençlere Hüsn-i Hat, Tezhip, Ebru, Minyatür, Çini ve Katı’ sanat dallarında eğitim verilecek. Proje 22 Şubat 2020 tarihinde Gaziantep ilinden gelen gençlerle İstanbul’da başladı.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLARA “SÖZLEŞMELİ PERSONEL” MÜJDESİ

  Olimpiyat, paralimpik ya da deaflimpik oyunları ile Dünya ve Avrupa şampiyonalarında ilk 3'e giren milli sporcular, sınav şartı aranmaksızın spor uzmanı ya da antrenör unvanlı sözleşmeli personel olabilecekler. Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslarda değişiklik yapılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararı, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. (26/12/2019 tarih ve 30990 sayılı Resmi Gazete)

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER